Kullanıcıya özel mobilya tasarım ve imalatının yanı sıra, evlerinizi yuvaya dönüştürecek tasarımlarla yaşam alanlarınızı benzersiz kılmayı amaçlıyoruz. Profesyonel ve yenilikçi mimar ve içmimarlardan oluşan ekibimizle tüm alanları için iç planlar hazırlıyor ve tasarlıyoruz. Mekanik, elektrik, inşaat işleri vb. gerekli her öğe için alanında uzman yükleniciler ile işbirliği yapıyoruz.

Mekikler Tasarım Mimarlık olarak her müşterinin benzersiz gereksinimleri ve zevkleri olduğuna inanıyoruz. Bu kapsamda fikirlerinizi anlayabilen ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilen bir ekibe sahibiz. Her proje üzerinde verimli şekilde çalışıyor, ilham verici ve özgün ortamlar yaratıyoruz.

 


Tasarım, tedarik ve kurulum hizmetleri de dahil olmak üzere, projenizi fikir aşamasından tamamlanmasına kadar yönetiyoruz. Projeleri bütçe dahilinde ve zamanında teslim etmemizle tanınıyoruz.

Sadece Türkiye ve Kanada’da değil, dünya çapında ticari, konaklama, kamu ve konut sektörlerindeki müşterilerimize geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Start typing and press Enter to search

E-KATALOG